Vážení a milí čtenáři.

Moc si vážíme vašeho zájmu o časopis i o soutěž s redaktorem Otazníkem. Příprava časopisu nás moc baví,

ale dubnové vydání, bohužel, k nastalé situaci nemohlo vyjít, neradi bychom vás vystavovali riziku nákazy.

Ale urychleně jsme zapracovali na nových webových stránkách, kde si budete moci číst archivní i aktuální vydání časopisu, ty dosavadní stránky nás bohužel nechali trošku na holičkách a již tam nešlo vložit ani březnové číslo. Nyní vám tedy s radostí předkládáme stránky nové, pokud máte jakýkoli podnět, dotaz nebo připomínku, neváhejte napsat na veleslavin39@prerost-svorc.cz.

Nyní ještě k březnové soutěži, které jste se zúčastnili – rozhodli jsme se, že vás za březnové soutěžení odměníme všechny!

Jakmile to bude jen trošku možné, po zrušení nouzového stavu, budete mít v našem autosalonu připravené cyklistické láhve všichni, kdo jste poslali správnou odpověď ve vypsaném termínu 1.-20. března 2020 (koho se to týká, dostal již od nás emailovou informaci).

No a jaká byla správná odpověď?

c) latinský název Jiřičky obecné je Delichon Urbicum.

Moc se těšíme, až budeme moci časopis opět v plné míře distribuovat na místa, kde jste zvyklí si jej vyzvedávat a číst, nejbližší květnové vydání bude k dispozici pravděpodobně jen na infocentrech Městské části Praha 6 a v našem autosalonu na Veleslavínské ulici v Praze 6.

Přejeme vám všem pevné zdraví, opatrujte se a těšte se na další vydání.

Vaše redakce časopisu Veleslavín39.