online börse investieren wie man Aktien online kauft top online börsenmakler Aktienanlage Aktien kaufen online investieren für Dummies

Vážení čtenáři časopisu Veleslavín39

V souvislosti s mimořádnou situací týkající se koronaviru jsou na základě vládních opatření uzavřena v podstatě všechna distribuční místa, na nichž si časopis Veleslavín39 vyzvedáváte. Zejména z těchto důvodů listopadové číslo našeho časopisu proto, bohužel, nevyjde.

Chceme vám poděkovat za pochopení a věříme, že po uvolnění protikoronavirových omezení budeme opět moci vycházet pravidelně. Kdy a v jakém rozsahu to bude, momentálně neví zřejmě vůbec nikdo.

Redaktor OTAZNÍK se však rozhodl, že s vámi všemi i tento měsíc kontakt udrží alespoň elektronicky. Níže naleznete správnou odpověď z říjnového čísla i informaci, kdo si může pro svoji odměnu za správnou odpověď přijít. A vymyslel pro vás i otázku novou – listopadovou. Takže alespoň soutěžit s námi můžete!

Dávejte na sebe pozor, dodržujte, prosím, vše, co radí skuteční odborníci, a nedejte se ovlivnit nikým, kdo jejich rady lehkovážně zpochybňuje.

Přejeme vám hodně zdraví a optimismu.

SOUTĚŽ !
OTÁZKY REDAKTORA
OTAZNÍKA
Správná odpověď z říjnového čísla zní:
b) Letošní cyklistický závod Pražská 50 vyhrál Jaroslav Kulhavý.

Ze všech došlých správných odpovědí jsme vybrali tři, jejichž autoři obdrží sadu cyklistického příslušenství.
Jsou to:
1) Štěpán Kovářík, Praha 6
2) Jana Šindelářová, Praha 6
3) Jaroslav Svátek, Praha 6

Cenu si vyzvedněte nejpozději do 30. listopadu 2020 v recepci PŘEROST A ŠVORC AUTO, Veleslavínská 39, Praha 6 v pracovní dny od 8 do 18 hodin.

NOVÁ OTÁZKA  11/2020 zní:
Kolikáté výročí korunovace rakouské arcivévodkyně a české královny bylo impulsem ke slavnostnímu odhalení pomníku Marie Terezie v parku na pražských Hradčanech? 

  1. 102. výročí
  2. 218. výročí
  3. 280. výročí

Pomník si můžete prohlédnout osobně při procházce Prahou 6, nebo v 3D vizualizaci na stránce: https://www.praha6.cz/marie-terezie

Své odpovědi zasílejte na adresu:
Veleslavín39, redakce, Veleslavínská 39, 162 00 Praha 6,
e-mail: veleslavin39@prerost-svorc.cz,
SMS: 602 248 494,
a to nejpozději do 20. prosince 2020, nezapomínejte k odpovědi připojit také své kontaktní údaje.

V listopadu soutěžíme o tři sady kalendářů na rok 2021.

Váš Redaktor OTAZNÍK